Kontakt

Eclipse Boluk-Sobolewska spółka komandytowa

ul. Prof. M. Życzkowskiego 18, 31-864 Kraków

Sekretariat

tel. 12 29 50 150

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Sprzedaży

tel. 12 29 50 152

fax 12 29 50 160

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Eclipse Boluk-Sobolewska spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Prof. Michała Życzkowskiego 16, 31-864 Kraków powołała Inspektora Ochrony Danych. Inspektor, zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), od 25 maja 2018 r. jest osobą nadzorującą przestrzeganie przepisów w zakresie ochrony danych w podmiocie, w którym został powołany. Eclipse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K publikuje dane Inspektora, a także udostępnia poniższy e-mail w celu kontaktu z nim w sprawach związanych z przetwarzaniem danych. Inspektor ochrony danych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj sie z nami


Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 50,00 MB

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Eclipse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 295 00 52.